נדרים לחתונה

חתונה – התחייבות של לב ורגש

בעיניי, נדרי חתונה הם הדבר המרגש ביותר שאפשר להעניק לאהוב/ה, רגע אחרי (או לפני) החופה.

אני ממש לא מצליחה להעלות בדעתי דבר חשוב יותר, בערב כזה, מהצהרה. מוידוי של לב ורגש, ממילות התחייבות ושמחה, מילות אהבה מכוונות ואישיות, כאלה, שנאמרות בקול ובכוונה, אל מול כל האנשים האהובים המלווים אותנו בחיינו ובאו כדי להיות לחלק  מהשמחה והאושר. לדבר את הרגשות ותחושות הלב אל מול אשת/איש חלומותינו, האדם עימו אנו יוצאים אל הדרך, אל החיים,האדם איתו נברא זכרונות וילדים ורגעים. האדם שבחרנו לחיות לצידו שמעכשיו ועד עולם.

כתיבת נדרים לחתונה  הם בעבור כל אלה שחתונה בעבורם היא קסם, אנרגיה של קודש ואהבת אמת. כל מי שמבקש להביע במדוייק ובמכוון מילים אישיות של רגש. מילים של אהבה.

ברכות משפחה, כמובן שמילים מרגשות של אהבה לא נועדו אך ורק לחתן ולכלה, גם אמהות ואבות, אחים ואחיות, סבים וסבתות חברים טובים ואוהבים. כולם יכולים ומוזמנים להעניק מתנה של מילים. ברכות אישיות ואיחולים, ברכה לכלה וברכה לחתן הנכתבים במיוחד לערב המרגש.

שבועת חתן אישיות

ערב החתונה הוא הזמן להקריא ולחשוף את כל הרגש באמצעות מילים מרגשות. שבועת חתן אישית היא מעין ברכה המיועדת לכלה ונכתבת ב במיוחד עבורה "שבועה" המבוססת על המילים והתחושות האישיות ביותר.                                                                                                                                            שבועת חתן בהזמנה אישית היא אולי הדבר המרגש והחשוב ביותר שאפשר להעניק במתנה, ערב החתונה.


מודעות פרסומת
פוסט זה פורסם בקטגוריה מה אני כותבת?, עם התגים , , , , , , , . אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.